Hızlı ve Öfkeli Tarzı Filmler

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre muhtemelen hızlı ve öfkeli tarzı filmler arıyorsunuz.Bizde bu yazımızda aksiyon, sokak yarışı, banka soygunu türünde hızlı ve öfkeli benzeri filmleri derledik.

1.SİHİRBAZLAR ÇETESİ

hızlı ve öfkeli tarzı filmler

Bir grup sihirbaz çetesi sahnede izleyicilerinin karşısında banka soyacak kadar yeteneklidir.Bu grup yaptıkları soygunlar ile izleyicilerini şaşırtmaktadır.Filmde bu sihirbaz çetesinin peşine takılan FBI'da vardır.

2.BABY DRİVE(tam gaz)

hızlı ve öfkeli benzeri filmler


Baby driver'da usta bir şoförlüğü olan çok iyi bir sürüş yeteneğine sahip olan Baby soygunları planlayan Doc'a yardım etmektedir.Sürekli gittiği bir kafede bir kadına aşık olan baby hayatını artık suç dünyasından uzaklaştırmayı istemektedir.

3.TAXİ

hızlı öfkeli benzeri film önerileri

Daniel, pizza dağıtıcılığı yapmaktadır.Fakat daha sonraları takside şoförlük yapmaya başlayan Daniel,o kadar hızlı kullanmaktadır ki polis radarına bile yakalanmamaktadır.Polis memuru Emilien, Daniel'den suçluları yakalaması için yardım ister.Daniel'ın hayatı ve filmin olay örgüsü burada başlar.

4.Kasırga Soygunu

la casa de papel tarzı dizi ve filmler

Şehir bir kasırga tehlikesi altındadır bir soygun çetesi bu kasırgayı fırsata çevirmek isterler,üzerine çok düşünüp hazırlandıkları plan ile 600 milyon dolar çalmayı başarırlar ancak kasırga daha güçlü bir fırtınaya dönüşmesiyle hazırladıkları plan terse döner, filmin olay örgüsü bu yönde gelişiyor.


5. LA CASA DE PAPEL

banka soygunu film önerileri

Banka soygunu filmleri arasına yer alacak sırada ki önerimiz bir dizi,film olmasa bile la casa de papel bu listede yer alacak öneriler arasında.La casa de papel dizisinde Profesör isimli Lider soyguncu şehirde ki kaybedecek hiçbir şeyi olmayacak suçluları bir araya toplar.Bu ekip ile 6 aylık ciddi bir çalışma ve üzerine yoğunlaştıkları plan sonucu İspanya Merkez Bankasına girerler.Profesör soygunu dışardan yürütmektedir.Ekibi ise Merkez Bankasında soygunu yürütürler.Amaçları içeride bulundukları zaman boyunca para basmaktır.

BUNUNLA İLGİLENEBİLİRSİNİZ =La Casa de Papel Tarzı Dizi veya Film Önerileri=


6.ÇATIŞMA

banka soygunu film önerileri

Jacob bir bankanın müdürüdür.Jacob'un müdürü olduğu banka soyguna uğrar ve bu soygun arkadaşının ölümüyle sonuçlanır.Jacob travmatize olmuştur.Çatışma filmi Jacob'un arkadaşını öldürenlerin peşine düşmesi ve bu yolda yaşadıklarını konu alıyor.
Hızlı ve öfkeli tarzı film önerilerimiz sona eriyor.Sizin de bu listeye eklemek istedikleriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski