Pasifik Savaşı Benzeri Film Önerileri

 Pasifik savaşında yer altından çıkan yaratıklara dünyada ki savunma hattı yetersiz kalmıştır.Bu canlılar yüzünden insan nesli tükenmeyle karşı karşıyadır.Biz de bu yazımızda pasifik savaşı benzeri filmleri derledik.


1.Transformes

Pasifik savaşı benzeri film önerileri

Cyberton isimli gezegende savaş çıkmak üzeredir.Bu gezegende iyi ve kötü robotlar olmak üzere iki tür vardır.Gezegende yakıt sıkıntısı olunca transformerlar yakıt için arayışa çıkarlar keşfedecekleri gezegen dünyadır.Amaçları dünyayı ele geçirmektir.


2.Kurtuluş Günü

Bir bilim adamı olan David uzaylıların dünyaya saldıracağını önceden fark eder.Bu dünya dışı varlıklar dünyada ki önemli yerlere ve büyük şehirlere saldırmış ve tamamen yok etmiştir.Eğer insanlar uzaylılara karşı gelemez ise insan nesli tükenme tehlikesi altındadır.


3.Ölümcül Makineler

pasifik savaşı tarzı filmler

Film, büyük bir yok olmanın ardından oluşturulan yeni düzende hayatta kalmayan çalışanların hikayesini anlatıyor. Herkes kendisi için bir yaşam tarzı oluşturmuştur.Artık her şey değişmiştir ve medeniyet yok olmuştur.İnsanlar bu düzene ayak uydurmaya çalışır.


4.Maymunlar Cehennemi

savaş filmi

San Francisco'da genetik araştırmalar yapan bilim adamları yaptıkları bazı deneyler sonucu maymunlar üstün zekaya sahip olmuşlardır.Artık tüm maymunlar birlik olurlar ve insanlara karşı savaşırlar.


5.Yarının Sınırında

Pasifik savaşı 2

Uzaylıların dünyaya saldırması üzerine birçok büyük şehir yok olur ve insan nüfusunun çoğu ölmektedir.Dünyada ki savunma teknolojisinin yetersiz kaldığı bu uzaylı birliğine karşı Bill Cage vardır.Cage henüz hiçbir savaşa katılmamış tecrübesiz bir kumandandır.Gittiği yeni göreve Cage ölür fakat garip bir şekilde Cage tekrar dirilir.Cage her öldüğünde yeniden dirilerek savaşır.Bu sayede Cage artık daha tecrübeli ve güçlü bir şekilde mücadele etmektedir. 


Pasifik savaşı benzeri film önerilerimiz burada sona eriyor.Sizin de bu listeye eklemek istedikleriniz varsa aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski