Labirent Tarzı Filmler

 Labirent filmi bir grup gencin devasa olan bu labirentten kurtulma çabasını konu ediniyor.Biz de bu yazımızda labirent tarzı,labirent benzeri filmleri derledik.

labirent tarzı film önerileri

1.Karanlık Zihinler

labirent benzeri filmler

Karanlık Zihinler filmi,Abd'de önemli sayıda insanın ölümüne sebep olan veba salgını, özel güçleri sayesinde hayatta kalmayı başaran bir grup gencin hikayesini anlatıyor.

2.Harry Potter

Labirent tarzı film önerileri

Harry Potter'ın annesi ve babasını Voldemort Harry henüz küçükken öldürmüştür.Harry şimdilik teyzesinin yanında kalmaktadır.Harry yeterli yaşa gelince büyücülük okuluna gider.Artık Harry'nin amacı ailesinin ölümünü araştırmak, Voldemort'tan anne ve babasının intikamını almaktır.

BUNUNLA İLGİLENEBİLİRSİNİZ  =Harry Potter Tarzı Dizi veya Filmler=

3.AÇLIK OYUNLARI

labirent benzeri film önerileri

Kuzey Amerika'da gelen afetler ve kuraklık sonucu kıtlık içindedir.Artık burada sadece 1 başkent ve 12 eyalet vardır.Burada her sene kura ile seçilen iki genç ile açlık oyunları düzenlenir.

4.ARINMA GECESİ

labirent tarzı diziler

Amerika'da suçlu sayısı kontrolden çıkmıştır.Hapishaneler tamamı ile suçluyu barındırmaktadır.BU soruna bulunan çözüm ise gerçekten çok tuhaf, bir gece boyunca tüm suçlar serbesttir.Tam 12 saat boyunca herkes istediği suçu işliyor ve hiçbir şekilde cezalandırılmıyordur.

5.BEN EFSANEYİM

Labirent: Alev Deneyleri Benzeri Filmler

Dünya bir virüs sebebiyle artık felaketin ortasındadır.Sokaklar boş,tüm şehir ve medeniyet ise yok olmak üzeredir.Başarılı bir bilim adamı olan Neville bu virüs için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.Ben efsaneyim filminde Robert Neville'in virüs ve insanlığın yok olmasını engellemek için gösterdiği çabayı izleyeceksiniz.

6.MAYMUNLAR CEHENNEMİ

labirent film önerileri


Genetik mühendislerinin maymunlar üzerinde yaptığı deneylerin yan etkisi olarak maymunlar akıllanır.Deney yaptıkları yerden bir maymun kaçması filmin olay örgüsünün başladığı yerdir.Artık tüm maymunlar insanlara karşı birleşecektir.


Labirent filmi için önerilerimiz burada sona eriyor.Sizin de listeye eklemek istedikleriniz var ise aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski