Stranger Things Tarzı Dizi Önerileri

Stranger things bu aralar netflix'te izlenen en popüler izlenen diziler arasında.Siz de şu anda bu yazımızı okuyorsanız muhtemelen stranger things tarzı dizi önerileri arıyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz.Bu yazımızda stranger things benzeri dizileri derledik.


1.LOCKE&KEY

Stranger things benzeri diziler

Dizi babaları öldürülen üç kardeşin tekrar eski evlerine dönmesi ve buldukları anahtarlar sayesinde birçok güce sahip olmasını anlatıyor.Ancak bu mucizevi anahtarların peşinde olan bir de şeytan vardır.
2.The Innocents

Stranger Things tarzı diziler

Harry ve June iki genç aşıklardır.Bu ikili etraflarındaki baskılar nedeniyle kaçarlar.Fakat bu kaçış sonucunda pek iyi şeyler olmaz,ikilinin gizemli yetenekleri ortaya çıkar.Ailelerinin baskısı ve ikisini ayırma çabasının sebebini de anlarlar.Bu olanlar Harry ve June'u farklı bir dünyaya doğru iter.

3.The Society

Gençlik lise dizi önerileri netflix dizileri

Zengin ve varlıklı bir kasabadaki insanlar garip bir şekilde kaybolmaktadır.Kasabadaki gençler hayatta kalabilmek için kendi topluluklarını kurarlar.Kasabanın etrafı çevrelenmiş ve dış dünya artık yoktur.Hiçbir iletişim yolu çalışmıyordur.Gençler hayatta kalabilmek için çabalayacaklardır.


4.DARK

stranger things benzeri dizi önerileri

Almanya'da bir kasabada iki çocuk kaybolur ve bunun üzerine kasabada gizemli olaylar yaşanmaya başlar.Kasabada kaybolan çocuklar üzerine artık poliste işin içine girmiştir.Dark bu iki çocuğun yanı sıra zaman yolculuğu, radyoaktif sızıntılar, zaman makineleri konuları üstünde de duruyor.Sıkı durun bu dizi gerçekten kafa karıştırıyor.

5.I Am Not Okay With This

Stranger things

Çok huzursuz bir tip olan 15 yaşındaki Sydney henüz yeni ortaya çıkmaya başlayan telekinetik güçlerini keşfetmeye çalışırken aynı zamanda lisede bulunduğu karşı cinsten birine aşkıyla ve ailesiyle uğraştığı yaşamını anlatıyor.

6.THE RAİN

dizi önerileri

Yağmurla beraber bulaşan bir virüs yüzünden İskandinavya nüfusunun yarısından çoğu yok olmuştur.Danimarkalı iki kardeş bu virüsten kurtulmayı başarmış ve hayatta kalma mücadelesini sürdürmektedir.Bu virüsten kurtulan diğer gençlerle beraber olarak, kendilerine yeni bir dünya kurmayı hedeflerler.


Stranger things tarzı dizi önerilerimiz burada sona eriyor.Sizin de bu listeye ekleyecekleriniz varsa yorum yapabilirsiniz.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Şimdi yorum yap!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski