Örümcek Adam Tarzı Film Önerileri

 Örümcek adam Marvel'in en popüler filmleri arasında ve gerçekten çok seviliyor.Filmde süper kahraman olan örümcek adamın bir yanda yaşadığı kişisel sorunları bir tarafta da bir kahraman olarak yaptıkları anlatılıyor.

Örümcek adam benzeri film önerileri


Bizde bu yazımızda örümcek adam benzeri filmleri derledik.

1.HULK

örümcek adam benzeri filmler

Radyasyondan dolayı mutasyon geçiren hulk öfkesini kontrol edemez.Öfkelendiği zaman inanılmaz bir yeşil dev canlıya dönüşür.Banner bir yandan hayatını sürdürmeye çalışsa da öfkesini kontrol edemeyince yeşil dev haline gelir.Bu yaşadığı olaylar hayatını trajik bir şekilde etkileyecektir.


2.DEADPOOL

örümcek adam tarzı filmler

Önceden özel kuvvetlerde çalışan Wilson kendine göre takılan bir adamdır.Her şey güzel bir şekilde giderken Wilson'un kanser olduğu ortaya çıkar.Doktorlara göre ona yapılacak tedavi bulunmamakta ve hayatta kalma ihtimali yoktur.Fakat bir programın onu bu hastalıktan kurtaracağını söylerler.Wilson üzerinde yapılan denemeler sonrası alışılagelmedik bir süper kahraman olan Deadpool'a dönüşür.Artık tek amacı hayatını mahvedenlerden intikam almaktır.


3.HANCOCK

örümcek adam benzeri filmler

Hancock diğer süper kahramanların aksine halk arasında pek sevilmeyen birisidir.Çoğu kişinin hayatını kurtarmasının yanı sıra şehri de birçok maddi zarara sokmuştur.Bu olaylarda ona halkla ilişkiler uzmanı Ray prestijini iyileştirebilmesi amacıyla yardım eder.Film bu kadarıyla da kalmıyor filmin ilerlemesiyle bazı gizemler de ortaya çıkıyor.Gerçekten izlenebilecek türde iyi bir süper kahraman filmi.


4.THOR

örümcek adam izle

Bu filmimizin başkahramanı da Thor,kahramanımız dünyaya sürgün edilmiştir.Dünya Odin tarafından istila edilecektir Thor tam da bu noktada kendini feda eder ve Odin'in gönderdiği robotlarla savaşır.


5.X-MEN

Örümcek adam filmleri

Profesör Xavier mutasyon geçirmiş insanları bir araya toplar ve onlara dersler verir amacı ise onların gizli yeteneklerini ortaya çıkarmaktır.Profesörün amacı dünyaya zarar vermek isteyenlere karşı X-Men ekibini oluşturmaktır.


6.IRON MAN

örümcek adam filmleri izle

Tony Stark çok usta bir mühendistir.Ülkesinde silah ve füzeler üretmektedir.Bir füze tanıtımı yaparken kaçırılan Stark'tan kendilerine yeni bir füze yapılması istenir.Tony bu füzeyi yapmaz, elindekilerle kendisine bir zırh yapar.Amacı ve planları farklıdır.


7.BATMAN

örümcek adam tarzı filmler

Gotham City suçlularla dolu karanlık bir şehirdir.Batman bu şehri temizlemeye kararlıdır.Ve tabii ki de bunun yanı sıra bir seri katil olan Riddler var.Batman bazı ipuçlar ve kanıtlarla Riddler'i yakalamaya, şehri eski huzuruna,güvenliğine kavuşturmak için çabalar.


8.BLACK WİDOW

süper kahraman filmleri

Bu filmde diğer süper kahraman filmlerinin aksine kahramanımız bir kadın.Marvel bu filminde artık erkek yerine bir kadın süper kahraman yaratmak istemiş.Black Widow ya da diğer ismiyle Natasha geçmişiyle yüzleşmek zorundadır ve bundan dolayı ailesinin yanına döner.Natasha ile ilgili ortaya atılan büyük bir iddia sebebiyle Natasha artık hayatının karanlık tarafıyla yüzleşecektir.

9.THE INCREDIBLES

animasyon filmleri
Bu animasyon filmi, bir aile olan The Incredibles'in sıradan hayatlarını nasıl değiştirdiği ve nasıl kahraman olduklarını konu alıyor.Mr incredibles herkese ün salmış bir kahramandır.Bu kahraman ailesiyle birlikte uzun bir zaman boyunca sessizliğe çekilir.Daha sonradan bu sıradan hayatları onlara verilen özel bir gorevle değişirç

10.KICK-ASS

kahramanlık filmleri

Bu film, bir sıradan gencin nasıl bir kahraman olmaya karar verdiğini ve gerçek hayatta nasıl başarılı olabileceğini konu alıyor.Bu genç kahramanlığı sadece giyilen bir kıyafet olduğunu zanneder.Farklı kahramanlarla tanışınca aslında durumun böyle olmadığını ve kahramanlığın ne kadar zor olduğunu anlar.

11.SCOTT PİLGRİM vs. THE WORLD

Özel güç filmleri

Bu film, Scott Pilgrim'ın nasıl kız arkadaşının eski sevgilileri ile yüzleştiğini ve kahraman olmaya çalıştığını konu alıyor.Scott 22 yaşında bir gençtir.Onun kahramanlık görevi aşık olduğu kızın 7 eski kötü erkek arkadaşını yenmektir.

12.CHRONİCLE

örümcek adama benzeyen filmler

Bu film, üç lise öğrencisinin nasıl güçler kazandıklarını ve bunları nasıl kullandıklarını konu alıyor.Bu üç lise öğrencisi bir tünelde şans eseri buldukları bir şey nedeniyle özel güçler kazanmasını ve artık düşünce gücü ile etraftaki nesneleri hareket ettirebiliyorlardır.


Örümcek adam tarzı film önerilerimiz burada sona eriyor.Eğer sizin de bu listeye eklemek istediğiniz filmler varsa aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski