En İyi Netflix Dizileri - Netflix Dizi Önerileri

Netflix dünyanın en büyük dizi ve film içerik platformu olarak gerçekten çok iyi içerikler üretiyor.Bu yazımızda da netflix'te bilim-kurgu, macera, aksiyon, fantastik, gençlik dizileri gibi türlerle alakalı Netflix dizi önerileri için bu yazıyı derledik.

netflix dizi veya film önerileri

1.Elite

Netflix dizi önerileri

Bu ara netflix'te oldukça popüler olan bir grup gencin hayatını anlatan bir gençlik dizisi.Dizi, birçok okulda deprem sebebiyle okulun yıkılması üzerine, özel bir okula bursla kayıt olan bu proleter sınıfa ait gençlerin diğer elit arkadaşlarıyla ilişkilerini konu alıyor.

Tür: Drama, Gerilim, Gizem, Gençlik Dizileri

IMDb: 7.4

Bununla ilgilenebilirsiniz =Netflix Elite Benzeri Gençlik Dizileri=

2.Mr.Robot

En iyi netflix dizileri

Oldukça zeki fakat aynı zamanda psikolojik sorunları olan Elliot,bir yanda şirketlere siber güvenlik hizmeti sağlayan bir şirkette çalışırken bir yandan da yeraltında şirketleri kanunsuz bir şekilde hackleyen fsociety hack grubunda bulunan uzman bir siber güvenlikçidir.Fsociety ile yapılan en büyük hack operasyonu ise küresel anlamda her şeyi değiştirecektir.Mr.Robot izlemeniz gereken hacker dizileri arasında.

Tür: Suç,Dram,Gerilim

IMDb8.6

Bununla ilgilenebilirsiniz =Mr. Robot Benzeri Dizi veya Film Önerileri=


3.Teen Wolf

Netflix gençlik dizileri

Liseli bir gencin kurt tarafından ısırılmasıyla kurt adama dönüşmesini ve hayatının bu yönde değişmesini anlatan ABD yapımı fantastik gençlik dizisi.Bu lise öğrencisi ve arkadaşı kendilerini bir dramın ortasında bulurlar.

Tür: Aksiyon,Dram

IMDb7.8

Bununla ilgilenebilirsiniz =Teen Wolf Tarzı Dizi Önerileri=


4.La casa de Papel

Netflix dizileri

İspanya yapımı bir dizi olan la casa de papel,liderleri "Profesör" olan ekibin uzun bir çalışmadan sonra muazzam bir soygun planlaması ve İspanya Merkez bankasını soyarak ispanya tarihinin en büyük soygununu yapmalarını konu ediniyor.

Tür: Dram,Gerilim,Soygun

IMDb8.2

5.Stranger Things

Dizi önerileri

ABD yapımı bir bilim-kurgu dizisi olan Stranger Things, küçük bir çocuğun bir anda ortadan kaybolması ve çocuğu bulmak isteyenlerin başına gelenleri, daha sonra kayıp çocuğun bulunmasına yardımcı olacak gizemli bir kızın gelişini anlatıyor.Bu tuhaf ve gizemli kızında içinde bulunduğu başka bir gizem ortaya çıkar ve olay zinciri bu şekilde devam eder.

Tür: Bilim-kurgu,korku

IMDb8.7


Bununla ilgilenebilirsiniz =Stranger Things Tarzı Dizi Önerileri=


6.Breaking Bad
İzlenilebilecek diziler

Vince Gilligan tarafından yaratılmış ve Imdb'de gerçekten yüksek bir puana sahip olan Breaking Bad, Lisede kimya öğretmeni olan Walter White'ın tedavisi olmayan bir akciğer kanseri olmasını bunun üzerine ailesinin geçimini sağlamak için metamfetamin satmaya başlamasını konu ediniyor.

Tür: Dram,Suç Gerilim

IMDb9.5


7.Our Planet
Popüler netflix dizileri

8 bölümlük bu belgesel netflix için hazırlanan en yüksek ımdb puanlarına sahip diziler arasında.Sunumunu  
David Attenborough'un yaptığı Our Planet ,50 ülkede yapılan gezi ve çalışmalar sonucu toplamda 4 yıl sürmüştür.Son teknoloji kullanılarak hazırlanan belgesel 4k görüntü kalitesine sahip ekipmanlarla çekildi.Our Planet ya da Gezegenimiz belgeseli dünyadaki birçok farklı ülke ve kıtadaki habibatı gösteriyor, mükemmel manzaralara tanıklık ediyorsunuz.

Tür: Belgesel

IMDb9.3

8.Lost in Space
En iyi netflix dizi önerileri

Uzayda daha iyi bir dünyada yaşamak için birçok eğitim ve sınavdan geçen Robinson ailesi, uzayda farklı bir gezegende koloni kurmak için yola çıkarlar ancak uzay yolculuğunda yaşanan bir tehlike sonucu uzay gemisi rotasını kaybeder ve zorunlu olarak bilinmeyen bir gezegene iniş yaparlar.İndikleri gezegende yavaş yavaş ölen bir gezegendir buradan nasıl gidebileceklerini düşünen Robinson ailesinin, hayatta kalma savaşını izleyeceksiniz.  

Tür: Bilim-kurgu, Dram

IMDb: 7.3


Bilim kurgu tarzı filmler için =En İyi Bilim Kurgu Film Önerileri 2022=

Evet listemiz burada sona eriyor.Bu yazımızda netflix dizilerini,netflix en iyi dizileri,netflix dizi önerileri gibi konuları işledik.Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski